Hacamatın Faydaları

1. Unutkanlık, hafıza zayıflığı, Alzheimer, Konsantrasyon ekikliği, deprasyon, 

Kitap okurken düşünceyi toplayıp okuduğunu anlamama, Bu tür rahatsızlıklara genelde kulak arkası ve kafanın tam arka orta kısmından hacamat yapılır. En az 4 seansta tedavi tamamlanır. 

2. Kronik yorgunluk, çok uyku isteği, halsizlik,

 Sırtdan Karaciğer arkası, kahil ve kalb arkasından uygulanır. Daha ilk tedavide gözle görülür bir ilerleme  rhatlama hissedilir. Tansiyon, Hangi noktadan yapılırsa yapılsın yüksek tansiyon düşer dengelenir, en güzeli kalb, kahil ve karaciğer bölgesidir. Tansiyon için her zmaan ilk başlangıç noktası yukarı nokta olmalıdır. Diyelim kafa sırt ve bacaktan hacamat olunacak. 

3. Baş ağrısı, Migren, Sinuzit, 

Kulak arkası, kahil ve sırtdan omuz başlarından yapılan uygulanır. 

4. Bel fıtığı, Boyun fıtığı, 

Genelde ağrıyan bölgelerdeki pıhtılar temizlenir, dokunarak pıhtılar ve sinir sıkşması nerde olduğu anlaşılır. Kuyruk sokumu üstü sağ ve sol yanlardan uygulanır.

5. Kemik erimesi, Kireçlenme, mantar, Romatizma

 Karaciğer arkası, kahil ve ağrıan bölgelere özellikle diz kapağı ve baldırın dış kısımlarına yapılan uygulamalr çok faydalıdır 

6. Sedef ve Deri hastalıkları, Kaşıntı sivilce

 Genelde zayıf immune bağışıklık sistemi olanlarda var olan deri hastalıklardır. Karaciğer arkası ve kahil en eygun başlangıç noktasıdır. Özellikle sedef ve varisde %100 iyileşme garantisi yoktur ama hiç bir yan etkiside yoktur. Bunun yanıda bir çok faydası vardır. 

7. Kalb rahatsızlıkları

 Sırtdan Kalb arkası ve kahil noktası, 

8. Karaciğer rahatsızlıkları, Yüksek kolestrol

 Sırtdan karaciğer arkası, kahil ve omuz yanları 

9. Gut, Guatır. Astım, Nefes Darlığı, 

Ön kısımdan omuz başları, kalb arkası, ve kahilden yapılır. 

10. Hormonal rahatsızlılar, Yavaş Metabolizma, Kalb

 Karaciğer arkası ve sırtdan miğde ile bağırsak arkasına gelen noktalardan yapılır. 

11. Nefis hastalıkları, Şizofreni, panik atak vs…

 Sırtdan kalb ve karaciğer arkası, kulak arkası ve kafa arkdan orta ksım dan uygulanır… 

12. Büyü

 Kulak arkası en temel başlangıç noktasıdır. 

13. Çocuk altına ıslatma, 

Kulak arkası ve sırtdan kuyruk sokumu üstünden uygulanır… 

14. Vitigilo,  ve Alaca Hastalığı; 

Bu her iki tip hastalıkda dermatolojiyi ilgilendiren deri rahatsızlığı olarak algılansada hastalık genelde bağışıklık sistemi zayıf olan kişilerde daha belirgindir. Veya bağışklık sistemi zayıf olan bu kimselerde bu iki hastalığa daha sık rastlanır. Sırtdan karaciğer arkasından Kahilden ve Omuz başlarından yapılan seans uygulamalar çok iyi sonuç versede %100 garanti hiç bir zaman yoktur. Fakat her hasta belirli oranda fayda ve iyileşme görür. Halk dilinde Temre denilen benzer kaşıntılı olan hastalıkda benzerdir. 

70 derde deva hacamat. Bir çok rahatsızlıkların tedavisinde hacamat etkilidir ve hiç bir yan etkisi yoktur…Bunun yanında manevi rahatsızlıklar, depresyon, migren, tansiyon,  ve büyü karşısında son derece etkilidir hacamat olmak…


Yeni Konular